(#4415)до 25.07.2024 21:00До перемоги!

Вітаємо шановне панство!
У той час, як всі проекти й навіть поодинокі пенсіонери від квесту вже назбирали на вагон й візочок корисних дрібниць для ЗСУ, вештатись осторонь не курмундільбо, й ми вирішили теж задекларувать привід для донатів. Половина зібраних коштів традиційно піде на підтримку війська. Решта піде туди ж, але вже нетрадиційно. Все, звісно, посередництвом перевірених людей. Скільки переказувати (4441 1111 3866 7823) — вирішуйте самі.

Отже, вашій увазі пропонується набір листівок часів УПА, що мали б звісно бути друкованими, але у скрутні часи, коли всі типографії зайняті друком паспортів для лояльних росіянців, маємо те шо маємо. Загадки, як і зазвичай у наших іграх, досить прості, тому обійдемось без підказок й вирішуватимемо до перемоги. Коли всі впораються (ми точно не знаємо, але кому цікаво — попитайте Арестовича), відбудеться нагородження, попередньо — біля пам’ятника кораблям, що пішли зазначеним курсом, у славному козацькому місті Херсонес.

Пам’ятайте, що під час війни критикувати дії президента й наші ігри не можна, тож чекаємо від вас винятково позитиву й внесків, внесків і ще раз внесків.
Разом — до перемоги!

Authors: ikozachenko
Tested the game: ikozachenko, Trikki