(#3797)22.05.2021 00:00Бузок проти сакури

Шановні кияни та гості міста!
У ці чудові травневі дні ми пропонуємо усім вийти на прогулянку й долучитись до пішохідного квесту Національним Ботанічним садом ім. М. М. Гришка, де за право надання естетичної насолоди учасникам гри змагатимуться бузки, сакури, магнолії та інші не менш привабливі їх конкуренти з рослинного світу.

Квест можна розпочати в будь-який час, починаючи з 22 травня та закінчуючи 30 травня (включно).
Для цього достатньо:

Під час гри вам необхідно якнайшвидше обійти всі точки естетичного задоволення згідно схематичної мапи ботанічного саду (рекомендуємо зберегти або надрукувати заздалегідь).
У кожній точці, коли ви наближатиметесь до неї на відстань не більше 10 метрів, в системі з'являтиметься нескладне логічне завдання (подекуди пов'язане з місциною знаходження, то уважно оглядайтесь навколо). Завдання треба розв'язати та ввести відповідь у систему — тоді воно вважатиметься вирішеним й команді нараховано бали за нього. Переможцем буде той, хто набере найбільше балів за найкоротший час (при рівній кількості).
Для зручності навігації мапою-схемою під час пересування ботанічним садом в системі постійно оновлюватиметься відстань до потрібних точок — користуйтесь цим, щоб зрозуміти чи у вірному напрямку ви рухаєтесь.
Важливо:

  • перевірте до початку гри чи підтримує ваш мобільний пристрій визначення місцеположення та потурбуйтеся про його повний заряд або візьміть з собою зарядне обладнання
  • не заходьте у систему поки не дістанетесь місця старту й не будете готові розпочати — час квесту піде, як тільки ви увійдете у систему (кнопка «Вхід у гру»).

Якщо у вас залишились питання, їх завжди можна задати в нашій групі просто квестерів у телеграм.
Приходьте, ми на вас дуже чекаємо!

Авторы
Тестировали игру: ikozachenko
В движке было во время игры: 47